Geen producten (0)
 

Heiden, Marian van der - Het rijk van de wolf

€ 19,95
Op voorraad
Omschrijving

Lance heeft geen idee hoe hij in het bos terecht is gekomen, of aan wie het kleine meisje Mira hem zo sterk doet denken. Het enige wat hij weet, is dat ze naast hem stond toen hij wakker werd. Al snel wordt duidelijk dat hij een opdracht te vervullen heeft: Mira thuisbrengen. Dit lijkt zo eenvoudig, maar steeds wordt Lance van zijn doel afgeleid! Wie is de geheimzinnige wolvenman die telkens zijn pad kruist? En welke weg moet Lance volgen om zijn opdracht tot een goed einde te brengen? Een razend spannend en intrigerend boek voor liefhebbers van Tonke Dragt en Diana Wynne Jones

Uitg. Ploegsma, 408 pag. gebonden, Nieuw en laatste exemplaar uit onze winkel!