Bijbels dagboek voor jong en oud
Het is goed om bij het dagelijks Bijbellezen de kanttekeningen te raadplegen. Deze kanttekeningen zijn door de vertalers van de Dordtse Synode in de Bijbel toegevoegd om de bijbeltekst te verduidelijken, ook door opgenomen verwijsteksten. Aan dit dagboek werken predikanten uit de Gereformeerde Gemeenten mee en nog enkele andere predikanten uit andere kerkverbanden.
Bij het overdenken wordt een te lezen Schriftgedeelte en een Psalm opgegeven. De meditaties per predikant gaan over een persoon of een thema uit de Bijbel.
Predikanten uit de (Oud) Gereformeerde Gemeente, Hersteld Hervormde Kerk, Chr. Geref. Kerk:
Ds. Hakvoort, ds. Sonneveldt, ds. E. Bakker, Ds. A. Schot, Ds. F.Mulder, Ds. Tj. de Jong, ds. W.J. Teunissen, ds. A. Kort, ds. A.A. Egas, ds. A.J. Gunst , ds. B. Reinders, Ds. K. Hoefnagel, Ds. G.J.N. Moes ea.
In mooie staat. Nu slechts 6,95
© 2025 www.refoboek.com - Powered by Shoppagina.nl