Het vervolg op Drieging in de vrieskou deel 1. In het eerste deel leerden we Joeri al kennen. Hij moest met zijn vader Boris vluchten voor het Duitse leger.
Na veel avonturen komen ze in Leningrad. De stad is omsingeld en er is hongersnood. Daar gaat dit tweede deel verder. Er moet voedsel naar de hongerende stad worden gebracht. Het wordt winter en het Ladogameer bevriest. Er wordt geprobeerd de overkant te halen. Eerst vertrekt een groep mannen met een paard. Later rijden ze met trucks over het ijs. Beide tochten zijn levensgevaarlijk.
Ook Joeri bereikt de overkant. Maar daar wacht een bittere teleurstelling. Joeri Boris en Danko moeten de wildernis in. Wolven, beren en kou, wachten hen op. Het wordt een ijskoud en loeispannend avontuur.
AVI E 5 / voor de leeftijd vanaf ca 9 jaar. Leeslamp serie
9789059524927 Wiersema, Bert - Dreiging in de vrieskou deel 2 9789059524927 Mes2026
Uitg. Mes, 83 pag. gebonden, Nieuw!
© 2026 www.refoboek.com - Powered by Shoppagina.nl